Kia EV9 elektromobilność

EV9

KIA EV9

Światowa premiera elektrycznego SUVa

Kia EV9
zmieni sposób, w jaki się poruszamy.

Nowa wizja elektrycznego SUV-a

Przełomowy elektryczny SUV, który zapewnia użytkownikom nowy poziom komfortu za sprawą ogromnej przestrzeni i wygody dla wszystkich pasażerów. EV9 prezentuje nową wizję elektrycznego SUV-a i zapewnia wyjątkową równowagę między elementami naturalnymi i nowoczesnymi.

Nowoczesna platforma E-GMP

Technologia akumulatorów czwartej generacji

Platforma E-GMP

Akumulatory czwartej generacji

Kia w pełni wykorzystała długi rozstaw osi EV9 i całkowicie płaską architekturę pojazdu elektrycznego, którą zapewnia jej przełomowa w branży platforma E-GMP.

Rezulatatem jest kabina z dużą ilością miejsca, w której wszyscy pasażerowie mogą się zrelaksować w komfortowych warunkach we wszystkich trzech rzędach siedzeń.

Zapewnia również sportowe osiągi, uzupełnione wzorcowym zasięgiem. Akumulator, który może zmagazynować 76,1 kWh energii jest oferowany wyłącznie do standardowego modelu z napędem na tylne koła (RWD).

Większy akumulator, który może zmagazynować 99,8 kWh energii jest montowany zarówno w odmianie RWD Long Range, jak i w wersji z napędem na cztery koła (AWD).

Innowacyjne ładowanie dwukierunkowe – rozwiązanie energetyczne przyszłości

Akumulator Kia EV9 jest wyposażony w funkcję ładowania dwukierunkowego, co umożliwia korzystanie z zaawansowanych technologii przyszłości, takich jak Vehicle-to-Load (V2L), Vehicle-to-Building/Vehicle-to-Home (V2B/V2H) oraz Vehicle-to-Grid (V2G).

Ładowanie V2L, po raz pierwszy wprowadzone w Kia EV6 i jako standard dostępne w EV9, umożliwia zasilanie urządzeń 220 V za pomocą akumulatora EV9 poprzez podłączenie kabla do portu ładowania EV.

V2B i V2H oznaczają zdolność do zasilania budynku lub domu. Ładowanie V2G oznacza, że samochód może przesyłać energię do sieci, przechowując w akumulatorze tanią energię elektryczną z ładowania poza godzinami szczytu i przesyłając ją do sieci w okresach szczytowego zapotrzebowania. Funkcje V2B, V2H i V2G będą stopniowo wdrażane w Europie.

System Highway Driving Pilot

Autonomiczna jazda

System HDP znaczący krok w kierunku pełnej autonomii (Level 3)

EV9 robi znaczący krok w kierunku jazdy autonomicznej. Kluczem do osiągnięcia tego celu jest system Highway Driving Pilot (HDP), który zapewnia EV9 warunkową jazdę autonomiczną na poziomie trzecim.

Piętnaście czujników, w tym dwa lidary, umożliwiają skanowanie i wykrywanie obiektów w polu widzenia 360 stopni.

Dzięki temu EV9 nie tylko wykrywa przebieg drogi i potrafi za nią podążać, ale rejestruje również innych użytkowników drogi i potrafi zapobiec potencjalnym kolizjom z nimi w ciągu milisekund.(1)

Aktualizuj swój samochód w dowolnym miejscu i czasie

Nowatorskie podejście do tego, jaki powinien być rodzinny SUV, rozciąga się również na sposób, w jaki klienci mogą wybrać wyposażenie EV9.

Kia Connect Store – poza standardowymi funkcjami EV9 – oferuje szeroką gamę opcji, dzięki którym klienci mogą stale aktualizować samochód, jego cyfrowe funkcje i zakres usług, bez konieczności wizyty u dealera. Dostępną w EV9 technologię „Digital Pattern Lighting Grille” można udoskonalić, dodając funkcję „Lighting Pattern”.(2)

Nowe standardy w zrównoważonej mobilności.

Kia EV9 jest pierwszym modelem w trzyetapowej strategii marki, dotyczącej zrównoważonego rozwoju. Zapoczątkowane w jej wypadku stopniowe wycofywanie skóry oraz obowiązkowe zastosowanie we wszystkich nowych modelach marki Kia dziesięciu ekologicznych elementów i ciągłe zwiększanie udziału biomateriałów, takich jak kukurydza, trzcina cukrowa i oleje naturalne są jedynie początkiem drogi w kierunku zrównoważonej mobilności. Wycofanie użycia skóry i zastosowanie 10 obowiązkowych elementów zrównoważonych (Recykling i Biomateriały). 

Wiodąca w klasie ochrona pasażerów i zabezpieczenie akumulatora

Dzięki ramie podwozia, która charakteryzuje się wyjątkowo wysoką sztywnością skrętną oraz – zastosowanym po raz pierwszy na świecie – nowatorskim połączeniem słupka B z ramą (rozwiązanie zgłoszone do opatentowania), EV9 zapewnia wiodący w swojej klasie poziom ochrony zarówno pasażerów, jak i akumulatora.

Paleta kolorów nadwozia EV9 czerpie inspirację z czterech podstawowych elementów natury – światła, powietrza, ziemi i wody.

Noty prawne

Materiały statyczne i dynamiczne zostały wykorzystane wyłącznie w celach ilustracyjnych. Samochód w wersji produkcyjnej może się różnić od przedstawionego na stronie.

Wyposażenie samochodu i dostępność funkcji mogą różnić się w zależności od kraju i regionu oraz mogą ulec zmianie w momencie wprowadzenia Kia EV9 na rynek.

1) System Highway Driving Pilot (HDP) – zapewniając aktywne wsparcie kierowcy w czasie rzeczywistym i w szerokim zakresie warunków – w niektórych regionach świata spełnia kryteria wymagane do zapewnienia jazdy autonomicznej na poziomie trzecim. Na tym poziomie samochód jest już zdolny do warunkowej automatyzacji jazdy tam, gdzie pozwalają na to warunki, umożliwiając kierowcy chwilową przerwę w prowadzeniu auta. Dostępność systemu i jego funkcji jest zależna od lokalnych regulacji prawnych. Więcej informacji dot. funkcjonalności systemu zostanie przekazane w momencie wprowadzania modelu na dany rynek.

2) W zależności od aktualizacji OTA w Twoim pojeździe. Pojazd może nie być wyposażony we wszystkie funkcje lub może nie działać dokładnie tak, jak to opisano. Wyposażenie samochodu i dostępność funkcji mogą różnić się w zależności od kraju i regionu oraz mogą ulec zmianie w momencie wprowadzenia Kia EV9 na rynek. Materiały statyczne i dynamiczne zostały wykorzystane wyłącznie w celach ilustracyjnych.

EV6 GT

Elektryczna Kia EV6 GT

Moc i nowoczesny design

od 399 900

Czysta moc

Sportowe detale stylistyczne Kia EV6 GT i szeroka, asertywna sylwetka nadają jej niezaprzeczalnej prezencji na drodze.

Od przyciągającej wzrok przedniej maski z dedykowanym do wersji GT grillem i zderzakiem, po mocno wyprofilowane nadwozie – ten crossover wcale nie wstydzi się pokazywać swojej sportowej strony. Zapewnia zapierające dech emocje podczas każdej podróży.

Podróż w kierunku przyszłości

Wzmocnij swój zmysł ruchu

Pokochaj wnętrze

Styl, komfort i łączność

TECHNOLOGIA I BEZPIECZEŃSTWO

Łączność i inforozrywka

System inforozrywki jest niezwykle prosty w obsłudze. Intuicyjny 12,3-calowy, panoramiczny ekran nadaje wnętrzu nowczesny, ergonomiczny styl.

Platforma E-GMP

Nowa platforma. Nowe możliwości.

Ruszaj w drogę…

… i nie martw się o ładowanie

Akumulator EV6 GT

Kia EV6 GT korzysta z najnowszej generacji akumulatora dalekiego zasięgu 77,4 kWh z możliwością szybkiego ładowania 800 V, co oznacza, że ​​możesz naładować od 10 do 80% w oszałamiające 18 minut 1, a po pełnym naładowaniu możesz spodziewać się nawet 424 km 2 zakres jazdy.

Akumulator EV6 GT

Kia EV6 GT korzysta z najnowszej generacji akumulatora dalekiego zasięgu 77,4 kWh z możliwością szybkiego ładowania 800 V, co oznacza, że ​​możesz naładować od 10 do 80% w oszałamiające 18 minut 1, a po pełnym naładowaniu możesz spodziewać się nawet 424 km 2 zakres jazdy.

PEWNOŚĆ I ZAUFANIE

7 lat aktualizacji Kia Connect

Dla nowych pojazdów sprzedanych od maja 2021 Kia oferuje dwie darmowe aktualizacje map dla systemu nawigacyjnego pojazdu i oprogramowania jednostki głównej przy użyciu tzw. „aktualizacji z chmury”. Po wykorzystaniu dwóch darmowych aktualizacji OTA będziesz mógł dalej skorzystać z darmowych aktualizacji map systemu nawigacyjnego pojazdu i oprogramowania jednostki głównej poprzez stronę lub u Dealera.

WERSJE WYPOSAŻENIA

EV6

Elektryczna Kia EV6

Źródło inspiracji

od 209 900

Zimowa podróż EV6

Warszawa -> Nordkapp

Zapraszamy Was na wspólną podróż po malowniczych terenach Europy północnej.

Nowoczesny, sportowy, niepowtarzalny

Movement that inspires – podążając ku przyszłości

Pokochaj wnętrze

Styl, komfort i łączność

Pokochaj wnętrze

Styl, komfort i łączność

Napęd elektryczny EV – Zainspiruj się

Każda wersja nowej Kia Sportage inspiruje i zachęca do jazdy. Jej wnętrze zaprojektowano z myślą o kierowcy. Porównaj różne warianty i znajdź odpowiedni dla siebie.

Zainspiruj wszystkie zmysły

Jazda z napędem na tylne koła zainspiruje wszystkie Twoje zmysły. Dzięki akumulatorowi o mocy 170 KM, pojemności 58 kWh oraz zasięgowi 394 km, możesz pojechać gdziekolwiek zechcesz. Przygotuj się.

 • Akumulator: 58 kWh
 • Rodzaj napędu: Napęd na tylne koła
 • Zasięg: do 394 km
 • Szybkie ładowanie: 10–80% w 18 minut
 • 0–100 km/h: 8,5 sekundy
 • Moc: 170 KM (125 kW)
 • Prędkość maksymalna: 188 km/h
 • Uciąg: do 750 kg
 • 19” lub 20” aerodynamiczne obręcze aluminiowe

Chcesz jechać daleko? Żaden problem.

W połączeniu z pakietem akumulatorów o poj. 77,4 kWh, auto z napędem na tylne koła może przejechać do 528 km na jednym ładowaniu. Ultraszybkie ładowanie, od 10 do 80% w 18 minut pozwoli Ci wrócić na trasę.

 • Akumulator: 77,4 kWh
 • Rodzaj napędu: Napęd na tylne koła
 • Zasięg: Do 528 km¹
 • Szybkie ładowanie: 10–80% w 18 minut
 • 0–100 km/h: 7,3 sekundy
 • Moc: 229 KM (168 kW)
 • Prędkość maksymalna: 188 km/h
 • Uciąg: do 1600 kg
 • 19” lub 20” aerodynamiczne obręcze aluminiowe

Chcesz czegoś więcej? To właśnie ten samochód.

Jest to niezwykły samochód dla tych, którzy chcą więcej. Z napędem na wszystkie koła, mocą 325 KM samochód ten stawi czoła wszelkim wyzwaniom. Oczywiście nie emitując przy tym ani grama CO₂.

 • Akumulator: 77,4 kWh
 • Rodzaj napędu: Napęd na wszystkie koła
 • Zasięg: do 506 km
 • Szybkie ładowanie: 10–80% w 18 minut
 • 0–100 km/h: 5,2 sekundy
 • Moc: 325 KM (239 kW)
 • Prędkość maksymalna: 188 km/h
 • Uciąg: do 1600 kg
 • 19” lub 20” aerodynamiczne obręcze aluminiowe

Łączność i inforozrywka

System inforozrywki jest niezwykle prosty w obsłudze. Intuicyjny 12,3-calowy, panoramiczny ekran nadaje wnętrzu nowczesny, ergonomiczny styl.

Platforma E-GMP

Nowa platforma. Nowe możliwości.

Ruszaj w drogę…

… i nie martw się o ładowanie

Sprawdź
Materiały przyjazne środowisku

EV6 026 EV6 027

PEWNOŚĆ I ZAUFANIE

7 lat aktualizacji Kia Connect

Dla nowych pojazdów sprzedanych od maja 2021 Kia oferuje dwie darmowe aktualizacje map dla systemu nawigacyjnego pojazdu i oprogramowania jednostki głównej przy użyciu tzw. „aktualizacji z chmury”. Po wykorzystaniu dwóch darmowych aktualizacji OTA będziesz mógł dalej skorzystać z darmowych aktualizacji map systemu nawigacyjnego pojazdu i oprogramowania jednostki głównej poprzez stronę lub u Dealera.

WERSJE WYPOSAŻENIA

Niro EV

Kia Niro EV

Rodzina Kia Niro życzy wspaniałej podróży!

od 198 900

Zdjęcia statyczne i dynamiczne służą wyłącznie do celów ilustracyjnych. Produkt końcowy może się różnić.

Zelektryzuj swoją przyszłość

Postaw na odważny i stanowczy design

Pokochaj wnętrze

Styl, komfort i łączność

Systemy bezpieczeństwa

Mniej zmartwień, lepsze wrażenia

Bezpieczeństwo Twoje i Twoich bliskich jest dla nas najważniejsze. To nasz priorytet. Dlatego rodzina modeli Kia Niro oferuje również pakiet zaawansowanych systemów wspomagania kierowcy DriveWise, które sprawiają, że podczas każdej podróży możesz czuć się bezpiecznie.

Komfort i wygoda

Tak wygodna, że nie będziesz chciał wysiąść.

Ekskluzywna i komfortowy: całkowicie nowy kokpit i kabina modelu Niro zostały unowocześnione, aby zapewnić zupełnie nowy poziom przyjemności z jazdy – z mnóstwem inteligentnych technologii, których celem jest ułatwienie życia kierowcy i podniesienie poziomu komfortu dla wszystkich na pokładzie.

Ładuj gdziekolwiek jesteś

Digital Charging Solution

Wypróbuj
Przełączanie trybów jazdy

print-3600x2400-story-2-images-2.jpg print-3600x2400-story-2-images-3_0.jpg

PEWNOŚĆ I ZAUFANIE

7 lat aktualizacji Kia Connect

Dla nowych pojazdów sprzedanych od maja 2021 Kia oferuje dwie darmowe aktualizacje map dla systemu nawigacyjnego pojazdu i oprogramowania jednostki głównej przy użyciu tzw. „aktualizacji z chmury”. Po wykorzystaniu dwóch darmowych aktualizacji OTA będziesz mógł dalej skorzystać z darmowych aktualizacji map systemu nawigacyjnego pojazdu i oprogramowania jednostki głównej poprzez stronę lub u Dealera.

WERSJE WYPOSAŻENIA

e-Soul

Kia e-Soul

Światowy Miejski Samochód Roku 2020

od 170 990 zł

Zdjęcia statyczne i dynamiczne służą wyłącznie do celów ilustracyjnych. Produkt końcowy może się różnić.

DESIGN

Wyjątkowy styl

MOC ELEKTROMOBILNOŚCI

W trosce o zrównoważony rozwój

ELEKTRYCZNE PODRÓŻOWANIE

Pełny komfort

ŁĄCZNOŚĆ I ROZRYWKA

Kia e-Soul 025

Wyświetlacz przezierny (Head-Up) na szybie o przekątnej 8 cali

Dla twojego bezpieczeństwa i wygody Kia e-Soul wyposażona jest w wyświetlacz przezierny, przedstawiający kluczowe informacje, jak prędkość, kontrolki, nawigację na szklanym panelu na szybie. Już nie musisz odrywać wzroku od drogi.
Kia e-Soul 026

Ekran dotykowy o przekątnej 10,25 cala

Duży, 10,25-calowy ekran dotykowy jest prosty w obsłudze i przedstawia ci trasy, skróty i inne przydatne informacje. Pozwala ci również sterować dziesięcioma głośnikami systemu Harman Kardon®, wyposażonego w technologię Clari-Fi™9 oraz dźwięk przestrzenny QuantumLogic®. 7 lat bezpłatnej aktualizacji mapy to gwarancja, że zawsze będziesz korzystać z aktualnych danych 10.
Kia e-Soul 027

Usługi cyfrowe Kia Connect

Zyskaj łączność ze światem w czasie rzeczywistym dzięki danym aktualizowanym na bieżąco. Są one źródłem informacji i wsparciem w trakcie każdej podróży. System nawigacji on-line Kia Connect wykorzystuje aktualne informacje o ruchu drogowym.
Kia e-Soul 028

Aplikacja Kia Connect

Aplikacja Kia Connect to prawdziwa rewolucja w zakresie kontroli i zdalnego dostępu do pojazdu, która zapewnia kierowcy spokój i bezpieczeństwo. Daje dostęp do szeregu funkcji umożliwiających komunikację z samochodem, takich jak zdalne ustawianie nawigacji oraz dostarczanie danych diagnostycznych dotyczących auta i podróży.

Kia e-Soul

Elektromobilność KIA

PEWNOŚĆ I ZAUFANIE

7 lat aktualizacji Kia Connect

Dla nowych pojazdów sprzedanych od maja 2021 Kia oferuje dwie darmowe aktualizacje map dla systemu nawigacyjnego pojazdu i oprogramowania jednostki głównej przy użyciu tzw. „aktualizacji z chmury”. Po wykorzystaniu dwóch darmowych aktualizacji OTA będziesz mógł dalej skorzystać z darmowych aktualizacji map systemu nawigacyjnego pojazdu i oprogramowania jednostki głównej poprzez stronę lub u Dealera.

WERSJE WYPOSAŻENIA