Kia Niro HEV - Hybrydowy SUV dla Rodziny | Kia GAM Skip to content

Kia Niro

Rodzina Kia Niro życzy wspaniałej podróży!

od 128 400

Zdjęcia statyczne i dynamiczne służą wyłącznie do celów ilustracyjnych. Produkt końcowy może się różnić.

Zelektryzuj swoją przyszłość

Postaw na odważny i stanowczy design

Pokochaj wnętrze

Styl, komfort i łączność

Systemy bezpieczeństwa

Mniej zmartwień, lepsze wrażenia

Bezpieczeństwo Twoje i Twoich bliskich jest dla nas najważniejsze. To nasz priorytet. Dlatego rodzina modeli Kia Niro oferuje również pakiet zaawansowanych systemów wspomagania kierowcy DriveWise, które sprawiają, że podczas każdej podróży możesz czuć się bezpiecznie.

TECHNOLOGIA I BEZPIECZEŃSTWO

Komfort i wygoda

Tak wygodna, że nie będziesz chciał wysiąść.

Ekskluzywna i komfortowy: całkowicie nowy kokpit i kabina modelu Niro zostały unowocześnione, aby zapewnić zupełnie nowy poziom przyjemności z jazdy – z mnóstwem inteligentnych technologii, których celem jest ułatwienie życia kierowcy i podniesienie poziomu komfortu dla wszystkich na pokładzie.

Ładuj gdziekolwiek jesteś

Digital Charging Solution

Wypróbuj
Przełączanie trybów jazdy

print-3600x2400-story-2-images-2.jpg print-3600x2400-story-2-images-3_0.jpg

PEWNOŚĆ I ZAUFANIE

7 lat aktualizacji Kia Connect

Dla nowych pojazdów sprzedanych od maja 2021 Kia oferuje dwie darmowe aktualizacje map dla systemu nawigacyjnego pojazdu i oprogramowania jednostki głównej przy użyciu tzw. „aktualizacji z chmury”. Po wykorzystaniu dwóch darmowych aktualizacji OTA będziesz mógł dalej skorzystać z darmowych aktualizacji map systemu nawigacyjnego pojazdu i oprogramowania jednostki głównej poprzez stronę lub u Dealera.

WERSJE WYPOSAŻENIA

Formularz zapisu na jazdę próbną

Prosimy wypełnić formularz kontaktowy podając swoje imię i nazwisko oraz telefon kontaktowy. Po otrzymaniu formularza skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to możliwe.  Oświadczam, że zapoznałem/łam się z treścią Polityki Prywatności oraz jestem świadomy/a, że przetwarzanie moich danych osobowych przez GAM Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Żmigrodzkiej 249E, Wrocław 51-129, KRS: 0000135313 jest niezbędne dla realizacji umówionej jazdy próbnej.

  Formularz zapisu na jazdę próbną

  Prosimy wypełnić formularz kontaktowy podając swoje imię i nazwisko oraz telefon kontaktowy. Po otrzymaniu formularza skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to możliwe.   Oświadczam, że zapoznałem/łam się z treścią Polityki Prywatności oraz jestem świadomy/a, że przetwarzanie moich danych osobowych przez GAM Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Żmigrodzkiej 249E, Wrocław 51-129, KRS: 0000135313 jest niezbędne dla realizacji umówionej jazdy próbnej.

   Nie znalazłeś auta? Napisz do nas!

   Prosimy wypełnić formularz kontaktowy podając swoje imię i nazwisko oraz telefon kontaktowy. Po otrzymaniu formularza skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to możliwe.

    Oświadczam, że zapoznałem/łam się z treścią Polityki Prywatności oraz jestem świadomy/a, że przetwarzanie moich danych osobowych przez GAM Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Żmigrodzkiej 249E, Wrocław 51-129, KRS: 0000135313 jest niezbędne dla realizacji kontaktu telefonicznego.