Kia GAM Polska - Autoryzowany Dealer Kia | O firmie Skip to content

O firmie

Poznaj definicję jakości

Poznaj nas

Zapoznaj się z naszą bogatą ofertą pojazdów oraz usług. Czekamy na Ciebie od poniedziałku do soboty w salonie Kia Gam w Długołęce koło Wrocławia oraz w Lubinie.

Kia_XCeed_16_9-09

JESTEŚMY CZĘŚCIĄ KIA MOTORS

Współtworzymy coś większego

The Power to Suprise – główne hasło Kia jest nam wyjątkowo bliskie już od niemal 20 lat. Tak długo bowiem jesteśmy związani z tą fantastyczną koreańską marką samochodową. Auta i usługi Kia reprezentują wszystko to, z czym my sami głęboko się utożsamiamy: ciągły dynamiczny rozwój, nieustanne doskonalenie jakości, wychodzenie naprzeciw oczekiwaniom klientów, stawianie sobie wyzwań i perspektywiczne myślenie.

Kia od wielu lat kojarzy się również ze światem sportu i ze sportowymi wartościami, które również są nam wyjątkowo bliskie. Staramy się promować je na lokalną skalę – od kilku lat wspieramy duże wrocławskie imprezy sportowe, m.in. czerwcowy półmaraton i wrześniowy maraton.

Dzięki niezwykle udanej wieloletniej współpracy mieliśmy okazję doskonale poznać samą markę Kia. Mamy nieodparte wrażenie, że razem udało nam się zbudować coś niezwykle wartościowego. Wspólna przygoda trwa.

KIA GAM TO JUŻ MARKA

Jesteśmy liderem branży

Jesteśmy największym autoryzowanym dealerem Kia Motors Polska na Dolnym Śląsku, a także liderem sprzedaży i jakości obsługi w tym rejonie. Działamy nieprzerwanie od 1996 roku. Na początku zajmowaliśmy się naprawą samochodów wszystkich marek, z czasem wyspecjalizowaliśmy się w obsłudze aut firm japońskich i koreańskich.

W 2000 roku zaczęliśmy na dobre współpracę z Kia Motors Polska, a trzy lata później rozpoczęliśmy sprzedaż samochodów wyłącznie tej marki. Dwukrotnie otrzymaliśmy prestiżową nagrodę Kia Motors Platinium Dealer, honorującą dealerów spełniających najwyższe standardy obsługi klienta, co sytuuje nas w ścisłej europejskiej czołówce.

Wciąż się rozwijamy i sięgamy po więcej. Działamy już w trzech lokalizacjach: we Wrocławiu, przy ul. Żmigrodzkiej, w Długołęce, a od 2015 roku również w Lubinie. Stawiamy na kompleksowość, specjalistyczną wiedzę i bogate doświadczenie. Naszym celem jest dostarczanie klientom najlepszych samochodów i najbardziej profesjonalnej obsługi motoryzacyjnej na całym Dolnym Śląsku.

9-8
Kia_Sorento_16_9-13

KOMPLEKSOWOŚĆ

Doradzamy na każdym etapie

Towarzyszymy naszym klientom na każdym etapie ich styczności z samochodami Kia. Dzięki profesjonalnej kadrze, bogatej ofercie, świetnemu wyposażeniu salonów oraz doskonałej infrastrukturze jesteśmy w stanie zapewnić klientowi wsparcie w każdej sytuacji związanej z zakupem, utrzymaniem bądź naprawą auta.

Nasi handlowcy sprawnie przeprowadzają klienta przez cały proces wyboru i zakupu samochodu. Specjaliści od finansowania proponują najkorzystniejsze produkty finansowe, doradzają najlepsze ubezpieczenie, a także pomagają w sfinalizowaniu takich usług, jak leasing czy wynajem długoterminowy.

Dysponujemy również fachowym serwisem. Nasi serwisanci dokonują napraw gwarancyjnych i blacharsko-lakierniczych, a także przeglądów rejestracyjnych i mechanicznych. W Lubinie prowadzimy także profesjonalne Centrum Likwidacji Szkód.

Naszym klientom oferujemy również usługę odkupienia samochodu i wzięcia go w rozliczenie.

ZESPÓŁ

Tworzymy zgraną drużynę

W ciągu ostatnich dwóch dekad udało nam się zbudować zespół złożony z niezwykle zaangażowanych w pracę ludzi. Większość naszego teamu pracuje w Kia GAM od dłuższego czasu, niektórzy nawet od samego początku. To daje nam ogromną siłę i przewagę na rynku, który słynie z wysokiej rotacji pracowników.

My trzymamy się razem i dzięki temu możemy skupiać się na tym, co najważniejsze: na zdobywaniu doświadczenia i profesjonalnej obsłudze naszych klientów. Ci lubią do nas powracać i polecać nas innym. Wiedzą, że mogą nam zaufać i nawiązać z nami dłuższą relację.

Wartości Kia towarzyszą nam wszystkim również poza pracą. Każde z nas realizuje się poprzez różne pasje i zainteresowania. Jesteśmy aktywni, stawiamy sobie wyzwania i śmiało idziemy naprzód.

MOTIV_10_XCEED_PHEV_BS_EXT_3_4_front_static_2

SALON DŁUGOŁĘKA

GAM Kia Wrocław / Długołęka

ul. Wrocławska 35

55-095 Długołęka

tel.: (71) 352-84-70

e-mail: sprzedaz.gam@kiamotors.pl

SALON LUBLIN

GAM Kia Lubin

ul. Legnicka 73

59-300 Lubin

tel.: (76) 759-20-71

e-mail: sprzedaz.gamlubin@kiamotors.pl

Formularz zapisu na jazdę próbną

Prosimy wypełnić formularz kontaktowy podając swoje imię i nazwisko oraz telefon kontaktowy. Po otrzymaniu formularza skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to możliwe.  Oświadczam, że zapoznałem/łam się z treścią Polityki Prywatności oraz jestem świadomy/a, że przetwarzanie moich danych osobowych przez GAM Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Żmigrodzkiej 249E, Wrocław 51-129, KRS: 0000135313 jest niezbędne dla realizacji umówionej jazdy próbnej.

  Formularz zapisu na jazdę próbną

  Prosimy wypełnić formularz kontaktowy podając swoje imię i nazwisko oraz telefon kontaktowy. Po otrzymaniu formularza skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to możliwe.   Oświadczam, że zapoznałem/łam się z treścią Polityki Prywatności oraz jestem świadomy/a, że przetwarzanie moich danych osobowych przez GAM Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Żmigrodzkiej 249E, Wrocław 51-129, KRS: 0000135313 jest niezbędne dla realizacji umówionej jazdy próbnej.

   Nie znalazłeś auta? Napisz do nas!

   Prosimy wypełnić formularz kontaktowy podając swoje imię i nazwisko oraz telefon kontaktowy. Po otrzymaniu formularza skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to możliwe.

    Oświadczam, że zapoznałem/łam się z treścią Polityki Prywatności oraz jestem świadomy/a, że przetwarzanie moich danych osobowych przez GAM Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Żmigrodzkiej 249E, Wrocław 51-129, KRS: 0000135313 jest niezbędne dla realizacji kontaktu telefonicznego.