Oferta specjalna wynajmu samochodów elektrycznych Kia EV6 oraz Niro EV dla przedsiębiorców. - Kia GAM Skip to content

Oferta specjalna wynajmu samochodów elektrycznych Kia EV6 oraz Niro EV dla przedsiębiorców.

W obliczu obniżającej się cen samochodów elektrycznych oraz potrzeby zmniejszenia emisji spalin, auta typu BEV zyskują na popularności. Wychodząc na przeciw tym zmianom, prezentujemy korzystną ofertę wynajmu długoterminowego dla modeli EV6 oraz Niro EV, wyprodukowanych w 2023 roku.

Co wyróżnia ofertę Kia For Business?

Oferta skierowana jest do przedsiębiorców, którzy nie tylko chcą być na bieżąco z najnowszymi technologiami i cieszyć się komfortem jazdy, ale także mają na uwadze dobro naszej planety. Kia Polska, we współpracy z firmą ARVAL, przygotowała pakiet, który obejmuje nie tylko sam wynajem nowoczesnego samochodu elektrycznego, ale także szereg usług dodatkowych.

Kompleksowe Ubezpieczenie i Assistance

W ramach miesięcznej raty, klienci otrzymują kompleksowe ubezpieczenie (AC, OC, NNW) oraz Assistance rozszerzone na terenie całej Unii Europejskiej. To oznacza, że w przypadku jakichkolwiek problemów na drodze, pomoc będzie zawsze pod ręką.

Samochód zastępczy i obsługa serwisowa

Dodatkowo, oferta zapewnia samochód zastępczy w tym samym segmencie na czas serwisu, co gwarantuje ciągłość mobilności przedsiębiorcy. Obsługa serwisowa pojazdu również wchodzi w skład pakietu, eliminując dodatkowe koszty utrzymania.

Brak opłaty wstępnej i korzystne warunki najmu

Kia Polska wyszła naprzeciw oczekiwaniom rynku, oferując umowę najmu bez wymogu opłaty wstępnej. Okres kontraktu wynosi 36 miesięcy z limitem rocznym wynoszącym 15 000 km. Co więcej, oferta uwzględnia dotację programu “Mój Elektryk”, co czyni ją jeszcze bardziej atrakcyjną.

Dlaczego warto rozważyć naszą ofertę?

Wybierając samochody elektryczne, przedsiębiorcy nie tylko zyskują nowoczesne i wygodne rozwiązanie transportowe, ale także mogą radykalnie obniżyć koszty wynikające z użytkowania pojazdu. Nasz oferta to nie tylko ekonomiczne, ale i ekologiczne rozwiązanie, które stanowi krok w stronę zrównoważonej przyszłości.

Elektryczna rewolucja z Kia

Zachęcamy wszystkich przedsiębiorców do rozważenia oferty wynajmu długoterminowego. Skorzystajcie z okazji, aby dołączyć do rosnącej społeczności użytkowników samochodów elektrycznych i cieszyć się nie tylko wyjątkowym komfortem jazdy, ale także zaoszczędzonymi środkami na każdym pokonanym kilometrze.

Skontaktuj się z nami!

Zapraszamy do kontaktu z naszymi doświadczonymi doradcami handlowymi, którzy przedstawią państwu naszą ofertę i skonfigurują ją, uwzględniając wszelkie wymagania.

Przejdź do zakładki kontakt

Formularz zapisu na jazdę próbną

Prosimy wypełnić formularz kontaktowy podając swoje imię i nazwisko oraz telefon kontaktowy. Po otrzymaniu formularza skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to możliwe.  Oświadczam, że zapoznałem/łam się z treścią Polityki Prywatności oraz jestem świadomy/a, że przetwarzanie moich danych osobowych przez GAM Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Żmigrodzkiej 249E, Wrocław 51-129, KRS: 0000135313 jest niezbędne dla realizacji umówionej jazdy próbnej.

  Formularz zapisu na jazdę próbną

  Prosimy wypełnić formularz kontaktowy podając swoje imię i nazwisko oraz telefon kontaktowy. Po otrzymaniu formularza skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to możliwe.   Oświadczam, że zapoznałem/łam się z treścią Polityki Prywatności oraz jestem świadomy/a, że przetwarzanie moich danych osobowych przez GAM Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Żmigrodzkiej 249E, Wrocław 51-129, KRS: 0000135313 jest niezbędne dla realizacji umówionej jazdy próbnej.

   Nie znalazłeś auta? Napisz do nas!

   Prosimy wypełnić formularz kontaktowy podając swoje imię i nazwisko oraz telefon kontaktowy. Po otrzymaniu formularza skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to możliwe.

    Oświadczam, że zapoznałem/łam się z treścią Polityki Prywatności oraz jestem świadomy/a, że przetwarzanie moich danych osobowych przez GAM Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Żmigrodzkiej 249E, Wrocław 51-129, KRS: 0000135313 jest niezbędne dla realizacji kontaktu telefonicznego.