Serwis Kia GAM - niezawodny autoryzowany serwis KIA Skip to content

Serwis KIA

Niezawodny autoryzowany serwis KIA

Działamy na rynku od 1996 roku. Prawie od samego początku specjalizujemy się przede wszystkim w markach samochodów produkcji koreańskiej i japońskiej.

Serwis Kia

Dlaczego warto wybrać serwis Kia?

Współpraca z autoryzowanym serwisem KIA

 • Korzystamy z oryginalnych części oraz akcesoriów, zapewniając kierowcom komfort i duże bezpieczeństwo prowadzenia samochodu, a przy okazji redukując także negatywny wpływ pojazdów spalinowych na ekosystem.
 • Dostęp do wszelkiego rodzaju szczegółowych i aktualnych informacji odnośnie procedur związanych z naprawą, konserwacją czy obsługą pojazdów posiada wyłącznie autoryzowany KIA serwis.
 • Posiadamy specjalistyczny i wysoce wykwalifikowany personel, który regularnie przechodzi szkolenia w ramach realizowania polityki zarządzonej przez firmę KIA Motors.
 • Nasz serwis KIA dysponuje najnowszym wyposażeniem i narzędziami, umożliwiającymi niezwykle wydajną obsługę samochodów marki KIA.

20 lat doświadczenia

O naszym serwisie

Firma GAM – autoryzowany serwis KIA Motors – działa na rynku od 1996 roku. Prawie od samego początku specjalizujemy się przede wszystkim w markach samochodów produkcji koreańskiej i japońskiej. Od prawie 17 lat czynnie funkcjonujemy w formie oficjalnego serwisu KIA, a od 14 lat sprzedajemy również ich samochody jako autoryzowany dealer. Aktualnie koncern udziela naszemu serwisowi KIA kompletną autoryzację zarówno na usługi serwisowe, jak i dystrybucję samochodów oraz części ich marki.

Do chwili obecnej, dzięki fachowemu prowadzeniu naszych salonów i serwisów KIA, otrzymaliśmy liczne nagrody przyznawane za prezentowanie najwyższego poziomu obsługi oraz pełnego profesjonalizmu przy wykonywaniu obowiązków. Najważniejsze wyróżnienia to m.in. nagroda Platinium Dealer, otrzymana od KIA Motors w 2012 roku oraz Platinium Prestige Dealer przyznane nam rok później.

W przypadku każdej awarii samochodu, warto zdecydować się na KIA serwis Wrocław czy Dolny Śląsk nie posiadają na całym swoim obszarze większego czy bardziej doświadczonego autoryzowanego przedstawiciela firmy KIA Motors. Zapewniamy, że nasze długoletnie doświadczenie oraz wielokrotnie nagradzane za wysoki standard usługi stanowią dla klientów gwarancję bezpieczeństwa, kompleksowości w rozwiązywaniu problemów oraz satysfakcji.

Serwis Kia
Serwis Kia

Profesjonalizm

Dlaczego GAM?

Komfort i wydajność jazdy ma bezpośredni wpływ na bezpieczeństwo. W związku z tym faktem, przy wyborze właściwej firmy serwisowej, warto przede wszystkim brać pod uwagę jej profesjonalizm i doświadczenie. Naprawa, przegląd czy konserwacja samochodu to zadania niezwykle odpowiedzialne, od których może zależeć życie oraz zdrowie kierowcy, pasażerów i innych uczestników ruchu. W tej kwestii należy sugerować się zatem nie tylko atrakcyjnością cen, ale przede wszystkim fachowością usług wykonywanych przez dany warsztat lub serwis.

Mogą być Państwo pewni, że współpraca z naszym serwisem KIA to najwyższą jakość napraw i diagnostyki, bezpieczeństwo jazdy oraz gwarancja, że podczas konserwacji samochodu wykorzystane zostaną wyłącznie sprawdzone i niezawodne części. Dodatkowo wszelkie zlecone nam zadania wykonujemy niezwykle sprawnie, bardzo solidnie i w możliwe najkrótszym terminie, a na czas dokonywania kontroli lub naprawy możemy udostępnić pojazd zastępczy. Dzięki regularnym szkoleniom, załoga naszego serwisu KIA zawsze prezentuje najwyższy standard zarówno w kwestiach sprawdzania stanu pojazdów, jaki i w zakresie mechaniki czy lakiernictwa.

Jeśli od serwisu lub warsztatu samochodowego oczekują Państwo pełnego profesjonalizmu i wykwalifikowanego personelu, trafili Państwo w odpowiednie miejsce. Zapraszamy do skorzystania z usług oferowanych przez GAM – autoryzowany serwis KIA.

Pakiety serwisowe

Dlaczego warto wybrać pakiety serwisowe?

Zachęcamy do zakupu pakietu serwisowego bezpośrednio od dealera GAM KIA.

Pakiet wykupionych wcześniej przeglądów okresowych i czynności obsługowych obejmuje wykonanie określonej liczby przeglądów za wyjątkowo konkurencyjną cenę. To bardzo korzystna i atrakcyjna propozycja.

Dostosowane do Twoich potrzeb

Dbamy o pełne zadowolenie Klienta. Dlatego proponujemy szeroki zakres pakietów serwisowych. Z pewnością znajdziesz wśród nich taki, który Ci odpowiada. Pakiety obejmują zwykłe czynności serwisowe i obsługowe oraz dodatkowo płatne czynności specjalne. Aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z autoryzowaną stacją serwisową Kia lub umów się online.

Flota Kia
Photography: Thomas Motta – www.thomasmotta.com Postproduction: Wagnerchic Postproduction & Retouching – www.wagnerchic.com

Zalety wykupionych przeglądów okresowych:

 • atrakcyjna cena,
 • stała cena, niezależna od inflacji,
 • obejmuje pierwsze 2 lub 4 przeglądy,
 • pełna historia obsługi serwisowej zwiększa wartość pojazdu przy odsprzedaży,
 • przenoszony na kolejnego właściciela,
 • prace wykonywane przez profesjonalnych pracowników, z użyciem oryginalnych części Kia, najnowszych narzędzi i urządzeń diagnostycznych.

Ogólna obsługa serwisowa

Regularne wykonywanie czynności obsługowych i sprawdzających ma pozytywny wpływ na stan techniczny samochodu. Podnoszą one trwałość silnika i pozostałych podzespołów. Czynności obsługowe obejmują m.in. wymianę oleju, serwis układu klimatyzacji, a nawet sprawdzenie ciśnienia w oponach.

Ogólna obsługa serwisowa KIA

Umowy serwisowe

Dodatkowe korzyści płynące z umów serwisowych

Przy podpisaniu indywidualnej umowy serwisowej oferujemy naszym klientom dodatkowe korzyści.

Umowa serwisowa GAM to rozwiązanie gwarantujące profesjonalną, kompleksową obsługę floty pojazdów.

Posiadamy własny:

 • Salon sprzedaży samochodów osobowych marki KIA
 • Autoryzowany Serwis Mechaniczny
 • Centrum Likwidacji Szkód
 • Centrum Usług Finansowych i Ubezpieczeniowych

Odkupimy lub pomożemy w sprzedaży dotychczas używanych pojazdów.

Salon-Długołeka-024
Salon-Długołeka-020

W ramach umowy możemy państwu zaoferować:

Oszczędności

 • kalkulację ceny usługi na podstawie części oryginalnych i wysokiej klasy odpowiedników części oryginalnych
 • dodatkowe rabaty na usługi serwisowe i części zamienne, ustalane indywidualnie w zależności od ilości serwisowanych pojazdów
 • samochód zastępczy na czas naprawy
 • obsługę w pierwszej kolejności
 • bezgotówkowy system rozliczeń.

Profesjonalną opiekę przez wykwalifikowanego, dedykowanego Doradcę Klienta:

 • Jarosław Ruman
 • tel. kom.: 508 062 467
 • e-mail: flota2.gam@kiamotors.pl

Wiedzę o swoich pojazdach. Przekazujemy Państwu raport stanu pojazdu po każdej usłudze serwisowej.

Zysk. Prowadzimy pełną dokumentację historii napraw, która podniesie wartość pojazdu (w przypadku odsprzedaży).

Zadzwoń lub napisz do nas!

Z przyjemnością odwiedzimy Państwa Firmę i przedstawimy szczegółową ofertę.

(71) 352-84-70 wew. 31

flota2.gam@kiamotor.pl

Centrum Likwidacji Szkód

ul. Żmigrodzka 249e Wrocław
Naprawy blacharsko-lakiernicze - serwis Kia

Autoryzacja napraw gwarancyjnych

Naprawy blacharsko-lakiernicze

 

Posiadamy autoryzację na wykonywanie gwarancyjnych napraw blacharsko – lakierniczych wielu marek.

Na mocy umów z Towarzystwami Ubezpieczeniowymi (PZU, Benefia, Allianz,) możemy przyjąć niezbędne dokumenty i dokonać oględzin pojazdu.

Posiadamy najnowocześniejsze zaplecze techniczne, gwarantujące przywrócenie stanu pojazdu sprzed szkody oraz pełne bezpieczeństwo jego eksploatacji.

Centrum Likwidacji Szkód

Samochody wszystkich marek

Posiadane zaplecze techniczne umożliwia nam oferowanie usług warsztatu blacharsko – lakierniczego użytkownikom samochodów osobowych i dostawczych każdej marki.

CENTRUM LIKWIDACJI SZKÓD GAM TO:

 • naprawy blacharsko – lakiernicze wszystkich marek
 • naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne samochodów Fiat i KIA
 • obsługa i likwidacja szkód komunikacyjnych w ramach Sieci Naprawczej PZU S.A., Benefia, Allianz, (oględziny pojazdu na miejscu)
 • pomoc w załatwianiu formalności związanych z obsługą szkód komunikacyjnych
 • doradztwo techniczne
 • flota samochodów zastępczych
 • wszystkie naprawy wykonujemy zgodnie z technologią producenta
Centrum Likwidacji Szkód - Kia GAM
Centrum Likwidacji Szkód - Kia GAM

Centrum Likwidacji Szkód

Kontakt z nami

CENTRUM LIKWIDACJI SZKÓD GAM Wrocław

ul. Żmigrodzka 249e
51-129 Wrocław
tel: 71 3528473
szkody.gam@kiamotors.pl
szkody2.gam@kiamotors.pl

Godziny otwarcia Centrum Likwidacji Szkód
Pn-Pt: 8:00-16:00
Sob: 9:00-13:00

Godziny otwarcia Stacji Kontroli Pojazdów
Pn-Pt: 8:00-18:00
Sob: 9:00-13:00

Kia Gam Assistance

Pobierz dokument Kia Gam Assistance w formacie PDF (plik do pobrania)

Formularz zapisu na jazdę próbną

Prosimy wypełnić formularz kontaktowy podając swoje imię i nazwisko oraz telefon kontaktowy. Po otrzymaniu formularza skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to możliwe.  Oświadczam, że zapoznałem/łam się z treścią Polityki Prywatności oraz jestem świadomy/a, że przetwarzanie moich danych osobowych przez GAM Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Żmigrodzkiej 249E, Wrocław 51-129, KRS: 0000135313 jest niezbędne dla realizacji umówionej jazdy próbnej.

  Formularz zapisu na jazdę próbną

  Prosimy wypełnić formularz kontaktowy podając swoje imię i nazwisko oraz telefon kontaktowy. Po otrzymaniu formularza skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to możliwe.   Oświadczam, że zapoznałem/łam się z treścią Polityki Prywatności oraz jestem świadomy/a, że przetwarzanie moich danych osobowych przez GAM Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Żmigrodzkiej 249E, Wrocław 51-129, KRS: 0000135313 jest niezbędne dla realizacji umówionej jazdy próbnej.

   Nie znalazłeś auta? Napisz do nas!

   Prosimy wypełnić formularz kontaktowy podając swoje imię i nazwisko oraz telefon kontaktowy. Po otrzymaniu formularza skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to możliwe.

    Oświadczam, że zapoznałem/łam się z treścią Polityki Prywatności oraz jestem świadomy/a, że przetwarzanie moich danych osobowych przez GAM Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Żmigrodzkiej 249E, Wrocław 51-129, KRS: 0000135313 jest niezbędne dla realizacji kontaktu telefonicznego.