Blog Motoryzacyjny Kia - Aktualności i Porady Ekspertów Skip to content

Blog i aktualności

Blog Kia - zapraszamy do zapoznania się z atrakcyjną ofertą pojazdów salonu KIA we Wrocławiu/Długołęce oraz Lubnie. Jesteśmy do Państwa dyspozycji w naszym salonie KIA i serwisie od poniedziałku do soboty.

Na naszym blogu Kia, znajdą Państwo nie tylko informacje o najnowszych modelach i promocjach w salonach, ale również ciekawe artykuły i eksperckie porady dotyczące użytkowania i pielęgnacji samochodów. Jesteśmy pasjonatami motoryzacji i chcemy dzielić się naszą wiedzą i doświadczeniem, pomagając Państwu w pełnym wykorzystaniu potencjału zakupionego pojazdu.

Odkryjcie najnowsze wiadomości ze świata Kia i branży motoryzacyjnej, zanurzając się w bogaty świat motoryzacji z naszymi przewodnikami, szczegółowymi recenzjami oraz aktualnościami. Blog Kia to miejsce, gdzie można znaleźć informacje o najnowszych trendach, innowacjach technologicznych oraz porady ekspertów, które pomogą w codziennej eksploatacji Państwa pojazdu.

Obniżka cen samochodów elektrycznych Kia EV6 i Niro EV. Nawet 74 tysiące oszczędności!

Blog – Test Kia Proceed GT facelifting 1.6 T-GDi 204 KM 7DCT

Nowa Kia Sportage 2022 oczami handlowca

Kia EV6 już dostępna. Znamy ceny!

Zapraszamy do regularnego odwiedzania naszego bloga, aby być na bieżąco z wszystkimi nowościami i ciekawostkami ze świata Kia. Jesteśmy przekonani, że każdy miłośnik motoryzacji znajdzie tutaj coś dla siebie – od fascynujących historii, przez porady ekspertów, aż po ekskluzywne oferty dostępne tylko dla czytelników naszego bloga.

Dodatkowo, na naszym blogu Kia, prezentujemy historie zadowolonych klientów, którzy podzielą się swoimi doświadczeniami związanymi z użytkowaniem samochodów Kia. Dzięki temu, potencjalni nabywcy mogą lepiej poznać realne korzyści płynące z posiadania pojazdu tej marki. Regularnie publikujemy także informacje o nadchodzących wydarzeniach i spotkaniach dla fanów Kia, tworząc platformę do wymiany opinii i doświadczeń wśród miłośników motoryzacji. Zapraszamy do aktywnego udziału w naszej społeczności!

Formularz zapisu na jazdę próbną

Prosimy wypełnić formularz kontaktowy podając swoje imię i nazwisko oraz telefon kontaktowy. Po otrzymaniu formularza skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to możliwe.  Oświadczam, że zapoznałem/łam się z treścią Polityki Prywatności oraz jestem świadomy/a, że przetwarzanie moich danych osobowych przez GAM Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Żmigrodzkiej 249E, Wrocław 51-129, KRS: 0000135313 jest niezbędne dla realizacji umówionej jazdy próbnej.

  Formularz zapisu na jazdę próbną

  Prosimy wypełnić formularz kontaktowy podając swoje imię i nazwisko oraz telefon kontaktowy. Po otrzymaniu formularza skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to możliwe.   Oświadczam, że zapoznałem/łam się z treścią Polityki Prywatności oraz jestem świadomy/a, że przetwarzanie moich danych osobowych przez GAM Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Żmigrodzkiej 249E, Wrocław 51-129, KRS: 0000135313 jest niezbędne dla realizacji umówionej jazdy próbnej.

   Nie znalazłeś auta? Napisz do nas!

   Prosimy wypełnić formularz kontaktowy podając swoje imię i nazwisko oraz telefon kontaktowy. Po otrzymaniu formularza skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to możliwe.

    Oświadczam, że zapoznałem/łam się z treścią Polityki Prywatności oraz jestem świadomy/a, że przetwarzanie moich danych osobowych przez GAM Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Żmigrodzkiej 249E, Wrocław 51-129, KRS: 0000135313 jest niezbędne dla realizacji kontaktu telefonicznego.