Flota Kia - Oferta dla Firm i Usługi Flotowe | Kia GAM Skip to content

Flota

Kia Company

Sprzedaż flotowa do firm

Flota - GAM Autoryzowany Dealer Marki Kia Motors Polska to miejsce, w którym wychodzimy naprzeciw wysokim oczekiwaniom naszych klientów świadcząc profesjonalną i kompleksową obsługę z zakresu sprzedaży oraz serwisowania samochodów marki Kia.

Sprzedaż flotowa

Oferta KIA GAM dla firm

Aby sprostać potrzebom naszych klientów utworzyliśmy Dział Flotowy GAM, w skład którego wchodzi kilku handlowców dedykowanych wyłącznie do obsługi klienta biznesowego. Zapewniamy naszym klientom kompleksową obsługę w zakresie:

 • Profesjonalnego doboru aut osobowych i dostawnych
 • Dojazdu do klienta na terenie całego Dolnego Śląska oraz terenów graniczących z tym województwem
 • Przeprowadzania jazd testowych z handlowcem lub użyczenia samochodów na kilka dni
 • Bezpłatnej wyceny aut użytkowania bez względu na markę
 • Gwarancji odkupu aut dla firm często wymieniających swoją flotę
 • Przedstawienia oferty dla małych przedsiębiorstw nawet przy zakupie jednego auta
 • Przygotowania odpowiednio dobranych ofert finansowych z zakresu programu Kia Finance: kredyt, leasing
 • Operacyjny, Full Service Leasing , wynajem długoterminowy (CFM)

X lat doświadczenia

Współpracujemy z największymi firmami finansowymi w kraju dlatego możemy przedstawić szeroki wachlarz ofert. Jako jedyny dealer Kia w regionie dysponujemy własnym dealerskim wynajmem: GAM Rent. Ponadto dysponujemy bardzo atrakcyjnymi pakietami dealerskimi w zakresie ubezpieczeń komunikacyjnych dla klienta indywidualnego jak i korporacyjnego.

Współpracujemy tylko z największymi i godnymi zaufania firmami w tym: PZU S.A., Allianz, Ergo Hestia. W ramach Działu Flotowego Kia stworzyliśmy specjalny program opieki serwisowej dla naszych klientów. Rozumiemy, że flota to nie tylko sprzedaż aut. To przede wszystkim profesjonalna opieka serwisowa, w ramach której oferujemy:

 • Umowę serwisową z przypisanym koordynatorem flotowym z naszej firmy
 • Płatność za przeglądy przelewem na podstawie jednej faktury zbiorczej
 • Gwarancję jednolitej dla wszystkich serwisów stawkę za roboczogodzinę w wysokości 120 zł
 • Pierwszeństwo w obsłudze serwisowej
 • Czytelny i jednolity czas obsługi serwisowej
 • Stałe rabaty na części zamienne i akcesoria
 • Gwarancję dostępności auta zastępczego na czas naprawy auta
Flota Kia
Flota Kia, Gam Rent

Działaj z nami!

Zapraszamy do współpracy

Łukasz Zagórski

Sprzedaż flotowa
KIA GAM Wrocław Długołęka

e-mail: flota.gam@kiamotors.pl
tel.: 71 352-84-70 wew. 21
tel. kom.: +48 511 427 566

Formularz zapisu na jazdę próbną

Prosimy wypełnić formularz kontaktowy podając swoje imię i nazwisko oraz telefon kontaktowy. Po otrzymaniu formularza skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to możliwe.  Oświadczam, że zapoznałem/łam się z treścią Polityki Prywatności oraz jestem świadomy/a, że przetwarzanie moich danych osobowych przez GAM Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Żmigrodzkiej 249E, Wrocław 51-129, KRS: 0000135313 jest niezbędne dla realizacji umówionej jazdy próbnej.

  Formularz zapisu na jazdę próbną

  Prosimy wypełnić formularz kontaktowy podając swoje imię i nazwisko oraz telefon kontaktowy. Po otrzymaniu formularza skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to możliwe.   Oświadczam, że zapoznałem/łam się z treścią Polityki Prywatności oraz jestem świadomy/a, że przetwarzanie moich danych osobowych przez GAM Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Żmigrodzkiej 249E, Wrocław 51-129, KRS: 0000135313 jest niezbędne dla realizacji umówionej jazdy próbnej.

   Nie znalazłeś auta? Napisz do nas!

   Prosimy wypełnić formularz kontaktowy podając swoje imię i nazwisko oraz telefon kontaktowy. Po otrzymaniu formularza skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to możliwe.

    Oświadczam, że zapoznałem/łam się z treścią Polityki Prywatności oraz jestem świadomy/a, że przetwarzanie moich danych osobowych przez GAM Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Żmigrodzkiej 249E, Wrocław 51-129, KRS: 0000135313 jest niezbędne dla realizacji kontaktu telefonicznego.