Zostaw samochód w rozliczeniu - Kia GAM Skip to content

Zostaw samochód w rozliczeniu

Zostaw swoje auto w rozliczeniu

przy zakupie nowego modelu Kia

Auto w rozliczeniu

Formularz kontaktowy

  Oświadczam, że zapoznałem się z treścią Polityki Prywatności oraz akceptuję jej postanowienia. Przyjmuję do wiadomości, że moje dane osobowe, będą przetwarzane przez GAM Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Żmigrodzkiej 249E, Wrocław 51-129, KRS: 0000135313, w celu udzielenia odpowiedzi na zadane przeze mnie pytanie.

  Planujesz zakup nowego samochodu? Nie wiesz, co zrobić ze starym? Wyjedź z salonu nowym samochodem, a używany pojazd zostaw w rozliczeniu. 

  Jak to działa? 
  Wypełnij formularz i poczekaj na odpowiedź naszego konsultanta. Skontaktujemy się z Tobą! Następnie umówimy się na spotkanie w celu ustalenia szczegółów.

  Przeprowadzimy analizę stanu technicznego Twojego pojazdu i określimy jego wartość. Eksperci dokonujący wyceny dysponują odpowiednimi kwalifikacjami. Dzięki temu, jest ona wiarygodna, a zaproponowana kwota – uczciwa. 

  Wycena auta jest wykonywana przez najlepszych fachowców Kia. Dlatego też niezależnie od tego, czy zostawiasz auto w rozliczeniu, czy po prostu je sprzedajesz, otrzymasz wycenę, która odpowiada realnej wartości. Co więcej, zostawiasz auto i nie martwisz się tym, czy ono zyska nowego kupca. To już leży po stronie salonu. Wszystkie formalności też zostaną wykonane za Ciebie. Dlatego też nie warto samemu tracić czasu, tylko lepiej jest zaufać specjalistom z salonu Kia.

  Zapoznaj się z przedstawioną ofertą. Dobierzemy dla Ciebie korzystną formę rozliczenia, a na życzenie – także finansowania nowego samochodu. Pomożemy Ci również w skonfigurowaniu wymarzonego nowego samochodu. 

  Formularz zapisu na jazdę próbną

  Prosimy wypełnić formularz kontaktowy podając swoje imię i nazwisko oraz telefon kontaktowy. Po otrzymaniu formularza skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to możliwe.   Oświadczam, że zapoznałem/łam się z treścią Polityki Prywatności oraz jestem świadomy/a, że przetwarzanie moich danych osobowych przez GAM Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Żmigrodzkiej 249E, Wrocław 51-129, KRS: 0000135313 jest niezbędne dla realizacji umówionej jazdy próbnej.

   Formularz zapisu na jazdę próbną

   Prosimy wypełnić formularz kontaktowy podając swoje imię i nazwisko oraz telefon kontaktowy. Po otrzymaniu formularza skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to możliwe.    Oświadczam, że zapoznałem/łam się z treścią Polityki Prywatności oraz jestem świadomy/a, że przetwarzanie moich danych osobowych przez GAM Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Żmigrodzkiej 249E, Wrocław 51-129, KRS: 0000135313 jest niezbędne dla realizacji umówionej jazdy próbnej.

    Nie znalazłeś auta? Napisz do nas!

    Prosimy wypełnić formularz kontaktowy podając swoje imię i nazwisko oraz telefon kontaktowy. Po otrzymaniu formularza skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to możliwe.

     Oświadczam, że zapoznałem/łam się z treścią Polityki Prywatności oraz jestem świadomy/a, że przetwarzanie moich danych osobowych przez GAM Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Żmigrodzkiej 249E, Wrocław 51-129, KRS: 0000135313 jest niezbędne dla realizacji kontaktu telefonicznego.