Obniżka cen samochodów elektrycznych Kia EV6 i Niro EV. Nawet 74 tysiące oszczędności! - Kia GAM Skip to content

Obniżka cen samochodów elektrycznych Kia EV6 i Niro EV. Nawet 74 tysiące oszczędności!

Nawet 74 tysiące oszczędności!

Kia wprowadza znaczące obniżki cenowe dla swoich elektrycznych modeli EV6 i Niro EV z rocznika 2023, oferując klientom oszczędności sięgające co najmniej 22% dla modelu Niro EV oraz EV6 GT Line AWD i co najmniej 21,5% dla innych wersji EV6. Dzięki tym obniżkom, zakup elektrycznego SUV-a Kia staje się niezwykle atrakcyjny zarówno z punktu widzenia ochrony środowiska, jak i korzyści finansowych. W ramach tej oferty, zwracamy uwagę na szczególne korzyści: potencjalne oszczędności dla modelu EV6 mogą osiągnąć wartość nawet do 74 tys. PLN, podczas gdy dla modelu Niro EV korzyść dla klienta może wynieść aż do 55 tys. PLN. Takie obniżki sprawiają, że przesiadka na elektrycznego SUV-a staje się nie tylko kusząca ze względów ekologicznych, ale również wyjątkowo korzystna finansowo.

Wysokie wsparcie i kompleksowy pakiet korzyści

Decydując się na zakup w ramach tej promocji, każdy klient otrzymuje mobilną ładowarkę GreenCell Habu 11kW o wartości rynkowej 2.499 PLN, bez dodatkowych kosztów. Co więcej, wyższe wersje wyposażenia modelu EV6 kwalifikują się teraz do Rządowego programu „Mój Elektryk”, umożliwiając otrzymanie subwencji na zakup w wysokości nawet 27 000 PLN. To jeszcze więcej oszczędności i korzyści dla naszych klientów.

Poznaj modele w promocji: EV6 i Niro EV

Kia EV6

Kia EV6 to synonim zaawansowanej technologii i wyrafinowanego designu. Jest to pojazd, który zrewolucjonizował rynek samochodów elektrycznych, oferując niezrównaną dynamikę jazdy, duży zasięg nawet 528 kilometrów, oraz imponującą szybkość ładowania. Wyposażony w innowacyjne rozwiązania techniczne, EV6 zapewnia komfort, bezpieczeństwo i przyjemność z jazdy na najwyższym poziomie. Przeczytaj więcej o tym modelu. 

Kia Niro EV

Nowa Kia Niro EV to elektryczny crossover, który łączy w sobie style, wydajność i ekologiczny napęd. Zaprojektowany z myślą o potrzebach nowoczesnych użytkowników, oferuje przestronne wnętrze, zaawansowane systemy bezpieczeństwa i łączności oraz imponujący zasięg do 460 kilometrów na jednym ładowaniu. Niro EV to idealny wybór dla tych, którch pragną połączyć codzienną funkcjonalność z dbałością o środowisko. Przeczytaj więcej o tym modelu. 

Podsumowanie

Nasza promocja na elektryczne Kia EV6 i Niro EV to szansa na bardzo korzystny zakup nowoczesnego samochodu elektrycznego. Zapraszamy do skorzystania z tej wyjątkowej oferty, która łączy w sobie niebywałe korzyści cenowe, dodatek w postaci ładowarki, oraz dofinansowanie na zakup w ramach rządowego programu „Mój Elektryk”.

 

Skontaktuj się z nami!

Formularz zapisu na jazdę próbną

Prosimy wypełnić formularz kontaktowy podając swoje imię i nazwisko oraz telefon kontaktowy. Po otrzymaniu formularza skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to możliwe.  Oświadczam, że zapoznałem/łam się z treścią Polityki Prywatności oraz jestem świadomy/a, że przetwarzanie moich danych osobowych przez GAM Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Żmigrodzkiej 249E, Wrocław 51-129, KRS: 0000135313 jest niezbędne dla realizacji umówionej jazdy próbnej.

  Formularz zapisu na jazdę próbną

  Prosimy wypełnić formularz kontaktowy podając swoje imię i nazwisko oraz telefon kontaktowy. Po otrzymaniu formularza skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to możliwe.   Oświadczam, że zapoznałem/łam się z treścią Polityki Prywatności oraz jestem świadomy/a, że przetwarzanie moich danych osobowych przez GAM Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Żmigrodzkiej 249E, Wrocław 51-129, KRS: 0000135313 jest niezbędne dla realizacji umówionej jazdy próbnej.

   Nie znalazłeś auta? Napisz do nas!

   Prosimy wypełnić formularz kontaktowy podając swoje imię i nazwisko oraz telefon kontaktowy. Po otrzymaniu formularza skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to możliwe.

    Oświadczam, że zapoznałem/łam się z treścią Polityki Prywatności oraz jestem świadomy/a, że przetwarzanie moich danych osobowych przez GAM Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Żmigrodzkiej 249E, Wrocław 51-129, KRS: 0000135313 jest niezbędne dla realizacji kontaktu telefonicznego.